Skip to content. Skip to main navigation.

Wij doen weer mee aan de Rabobank Clubkas Campagne!

Ook dit jaar doet Scouting Hagemans weer mee aan de Rabobank Clubkas Campagne!  Als u lid bent van de Rabobank dan heeft u als het goed is een stemkaart met een code gekregen waarmee u kunt stemmen. Natuurlijk stellen we het op prijs als u op ons stemt! Hoe meer stemmen Scouting Hagemans ontvangt, hoe hoger het geldbedrag wat we van de Rabobank krijgen. Stemmen kan tot en met 2 april via de volgende website: https://www.clubkascampagne.nl/av/clubkascampagne

Om te kunnen stemmen moet u klant en lid zijn van de Rabobank. Helaas is het niet meer mogelijk om nu nog lid te worden om dit jaar te kunnen stemmen.

© 2024 Scouting Hagemans • Beheer
© 2024 Scouting Hagemans
Beheer
Powered by WordPress
Powered by WordPress