Skip to content. Skip to main navigation.

We doen weer mee met Rabo ClubSupport!

Je kunt weer je stem uitbrengen op onze club.  We hopen daarmee een leuk bedrag binnen te halen. Via deze link vindt je hoe je kan stemmen:

https://www.rabobank.nl/leden/clubsupport

Leden van Rabobank Lek en Merwede brengen via de Rabo App of Rabo Online Bankieren van 4 t/m 26 september hun stem uit op de deelnemers die zij een warm hart toe dragen. Hoe meer stemmen er op een club uitgebracht worden, des te hoger de bijdrage die de club ontvangt.

Je kunt op 3 verenigingen in totaal kiezen. Je kunt ons vinden bij Scouting Hagemans. Hoe meer stemmen we krijgen, des te hoger de bijdrage van de Rabobank! Laat je stem niet verloren gaan en stem op Scouting Hagemans! De stemperiode loopt t/m 26 september!

© 2024 Scouting Hagemans • Beheer
© 2024 Scouting Hagemans
Beheer
Powered by WordPress
Powered by WordPress