Skip to content. Skip to main navigation.

Overvliegen 2023

Op zaterdag 25 maart was het dan weer zover. Op die dag mochten weer een aantal welpen overvliegen naar de verkenners. In de ochtend werden we verrast door een bezoek van Sjaak Vonk, de vader van Freek Vonk. Hij was op zoek naar de alleskunners onder de welpen. Na een ochtend vol spelletjes werd bekend dat er 4 welpen klaar waren om naar de de verkenners te gaan. Dit waren Steven, Joris, Job en Philip-Henri. Zij moesten zich ’s middags bewijzen bij de verkenners. Onder andere een hindernisbaan, touw doorbranden en knopen stond op het programma. Aan het eind werd de nieuwe patrouille indeling bekend gemaakt. Hier een link naar de foto’s.

© 2024 Scouting Hagemans • Beheer
© 2024 Scouting Hagemans
Beheer
Powered by WordPress
Powered by WordPress