Skip to content. Skip to main navigation.

Actie!

Rond deze tijd organiseert Scouting Hagemans meestal een ochtendje waarin we met onze leden flessen gaan ophalen in wijk oost (de flessenactie). Dit jaar doen we het iets anders: we hebben in oktober de Flessen Maand. Je kan lege flessen van thuis, familie of de wijk meenemen en bij ons inleveren.

In oktober is ook weer de Rabo ClubSupport actie van de Rabobank. Als je een rekening hebt bij deze bank en je ben lid, dan kan je op ons stemmen. Als je al wel klant bent, maar nog geen lid dan kan je hier gratis lid worden. Stemmen kan t/m 25 oktober!

We zijn ook al weer bezig met de voorbereiding voor de jaarlijkse oliebollenactie. Deze zal in november zijn en meer informatie volgt later.

De opbrengst van deze acties is voor onze clubkas.

© 2024 Scouting Hagemans • Beheer
© 2024 Scouting Hagemans
Beheer
Powered by WordPress
Powered by WordPress