Skip to content. Skip to main navigation.

Jantje Beton Collecte 8 t/m 31 maart 2021

Scouting Hagemans kiest er voor om dit jaar niet huis-aan-huis te collecteren. Maar de donaties hebben we wel hard nodig.

Buitenspelen is belangrijk, helaas niet voor ieder kind vanzelfsprekend. Voor kinderen met een handicap bijvoorbeeld is het vaak onmogelijk. Onze club komt in actie. Van de opbrengst van de collecte is 50% voor Scouting Hagemans Leerdam en 50% voor projecten van Jantje Beton. Met speciale aandacht voor kinderen in kwetsbare speelposities.

Help je mee? Scan de QR-code met je bankapp of camera van je telefoon of klik hier. Bedankt voor je donatie!

Deze QR code is tot 31 maart 2021 geldig.

© 2024 Scouting Hagemans • Beheer
© 2024 Scouting Hagemans
Beheer
Powered by WordPress
Powered by WordPress