Skip to content. Skip to main navigation.

We doen mee met Rabo ClubSupport!

U kunt sinds vandaag stemmen op Scouting Hagemans Leerdam voor Rabo ClubSupport via de Rabobank app of internet bankieren. Als u klant bent maar nog geen lid dan moet u eerst lid worden – dit is makkelijk te regelen via de Rabobank app.

De Rabobank afdeling in Leerdam waar bij horen is “Lek en Merwede” en die is (een beetje ongelukkig) te vinden onder “Zuid Holland” als je gaat zoeken naar Scouting Hagemans Leerdam om te stemmen. Je kan behalve op onze club in totaal voor 5 clubs een stem uitbrengen.

Hoe meer stemmen, hoe groter de financiƫle bijdrage die we van de Rabobank kunnen krijgen. U stem is dus geld waard! Stemmen kan tot 25 oktober 2020. Dank u wel voor het stemmen!

https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/clubsupport/

© 2024 Scouting Hagemans • Beheer
© 2024 Scouting Hagemans
Beheer
Powered by WordPress
Powered by WordPress