Skip to content. Skip to main navigation.

Weekendkamp Welpen

Vrijdagavond 12 juli kwamen de welpen om 19.00 uur naar het hordelokaal.

Wij werden verrast door het bezoek van Barend Witje. We moesten de leden van de Vereniging van Natuurliefhebbers opzoeken en kijken of wij verdachte zaken zouden zien. Niet iedereen werd gevonden. We hadden die avond ook nog kampvuur.

Zaterdagochtend gingen we naar De Buitenpolder. Hier hadden we een struintocht.Tussen de middag aten we patat. Dat was lekker. We gingen ook nog naar Fort Sint Andries. Toen zagen we de boer die illegaal vuil wilde storten. Hij beloofde het nooit meer te doen. We konden nog even vliegeren en voetballen.

In Leerdam kregen we de prijsuitreiking. Nest grijs/wit had de kampbeker gewonnen.

Alle foto’s zijn te zien via deze link

© 2024 Scouting Hagemans • Beheer
© 2024 Scouting Hagemans
Beheer
Powered by WordPress
Powered by WordPress