Skip to content. Skip to main navigation.

Wij doen mee met de Rabobank Clubkas Campagne!

Rabobank Alblasserwaard Vijfheerenlanden organiseert de Rabobank Clubkas Campagne en stelt 100.000 euro beschikbaar voor clubs uit de omgeving! Ook wij doen mee om een mooi sponsorbedrag bij elkaar te sparen. Dit bedrag gaan we gebruiken voor een nieuwe gevelkachel voor het hordelokaal.

Hier hebben we uw hulp bij nodig! Bent u lid van Rabobank Alblasserwaard Vijfheerenlanden? Stem dan van 27 maart tot 10 april op onze vereniging via rabobank.nl/av Laat de omgeving weten dat wij meedoen en verzamel zoveel mogelijk stemmen. Nog geen lid maar wilt u wel stemmen?
Dan kunt u tot 28 februari 2018 lid worden en meestemmen tijdens de campagne. Het lidmaatschap aanvragen kan via www.rabobank.nl/leden.

 

 

Elke stem is geld waard.

© 2024 Scouting Hagemans • Beheer
© 2024 Scouting Hagemans
Beheer
Powered by WordPress
Powered by WordPress