Skip to content. Skip to main navigation.

Jungledag welpen in Tiel

Op zaterdag 17 juni was de jaarlijkse jungledag  in Tiel.

 

Acht groepen uit regio Rivierenland deden mee aan deze dag. We waren  met

ongeveer 165 kinderen.

Het thema van deze dag was “Binnenstebuiten”.

Er is een meteoriet in de Jungle neergekomen waardoor alle dieren in de war zijn en zich gedragen als een ander dier. Zo hangt Hathi bijvoorbeeld op haar kop in een boom en loopt Ka stampvoetend door de Jungle. Alle dieren behalve Oe de schildpad hebben hier last van. Oe was veilig in zijn schild gekropen toen de meteoriet neerkwam, waardoor hij er geen last van heeft. Aan Oe en Mowgli en Shanti de taak om alles weer bij het oude te krijgen. Op de meteoriet zitten allerlei voetafdrukken, tijdens de dag moeten de welpen voetafdrukken verzamelen om zo de beesten uiteindelijk weer normaal te maken.

 

Er waren de hele dag diverse activiteiten te doen.

Het was een leuke, zonnige dag.

© 2024 Scouting Hagemans • Beheer
© 2024 Scouting Hagemans
Beheer
Powered by WordPress
Powered by WordPress