Skip to content. Skip to main navigation.

Rabobank Clubkas Campagne van start!

Ook dit jaar doet Scouting Hagemans weer mee aan de Rabobank Clubkas Campagne.  Als u lid bent van de Rabobank dan krijgt u eind maart een stemkaart met een code waarmee u kunt stemmen. Natuurlijk stellen we het op prijs als u op ons stemt! Hoe meer stemmen Scouting Hagemans ontvangt, hoe hoger het geldbedrag wat we van de Rabobank krijgen. Stemmen kan tot en met 11 april.

Als u klant bent bij de Rabobank maar nog geen lid (dit gaat niet automatisch) dan kunt u zich hier kostenloos aanmelden als lid: https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/ Als u zich nu aanmeld kunt u dan helaas niet meer dit jaar stemmen, maar deze actie herhaald zich (tot nu toe) elk jaar dus bent u er klaar voor om volgend jaar op ons stemmen!

© 2024 Scouting Hagemans • Beheer
© 2024 Scouting Hagemans
Beheer
Powered by WordPress
Powered by WordPress