Skip to content. Skip to main navigation.

Flessenactie a.s. zaterdag

Aanstaande zaterdag houd Scouting Hagemans weer de jaarlijkse flessenactie. We gaan in wijk Oost (en een deel van Noord) van Leerdam langs de deur om flessen op te halen (statiegeld of geld voor de glasbak tegen een vergoeding). Dit is onze moderne variant op “heitje voor een karweitje”.

Om lekker vroeg te kunnen beginnen worden welpen en verkenners al om 9:00 bij het hordelokaal verwacht. Voor welpen is het om ongeveer 12:15 afgelopen; de verkenners helpen mee met sorteren en zijn om 13:00 klaar (daarna zijn de verkenners ’s middags vrij). U mag ook zaterdag statiegeld flessen meegeven.

Hou het weerbericht in de gaten: zaterdag is het mogelijk een stuk koeler dan de rest van de week.

© 2024 Scouting Hagemans • Beheer
© 2024 Scouting Hagemans
Beheer
Powered by WordPress
Powered by WordPress