Skip to content. Skip to main navigation.

Scouting Hagemans naar de Highland Games

Op zaterdag 13 juni werden in onze regio de Highland Games georganiseerd voor verkenners. En natuurlijk gingen onze stoere verkenners hier ook naar toe. Na wekenlange krachttraining waren ze helemaal klaar voor deze krachtproef. Daar aangekomen werden ze verdeeld in ver IMG_4920 schillende groepen. De dag bestond uit diverse onderdelen zoals touwtrekken, paalwerpen, stormbaan, mijnenveld enz.

Na een hele dag bezig te zijn geweest werd de uitslag bekend gemaakt. De twee sterkste verkenners van Hagemans waren Rick en Vincent. En in de totaaluitslag zijn we derde geworden. We kunnen weer terugkijken op een leuke, maar ook vermoeiende dag.

IMG_4934

 

 

© 2024 Scouting Hagemans • Beheer
© 2024 Scouting Hagemans
Beheer
Powered by WordPress
Powered by WordPress