Skip to content. Skip to main navigation.

70e Glasstadmars zit er weer op

scouting glasstadmars c. Op 30 mei hebben de welpen en de verkenners weer mee gedaan aan de Glasstadmars. De route ging dit keer via het centrum, de Schaikseweg, Hoogeind, een fietspad en weer terug via het Recht van Ter Leede, de Lingedijk en dan via de Lingestraat weer richthing Leerdam Sport.

Ondanks dat het weer ’s ochtends niet zo best was, bleek het weer ’s middags uitstekend wandelweer te zijn: zonnig & droog maar niet te warm. Bij terugkomst was nog niet iedereen moe: sommige welpen konden nog wel 10 km lopen!

Scouting Hagemans heeft ook een prijs gewonnen: “Mooiste Groep” bij de 10km “overige groepen”.

© 2024 Scouting Hagemans • Beheer
© 2024 Scouting Hagemans
Beheer
Powered by WordPress
Powered by WordPress